fbpx

WYRAŻAMY ARCHITEKTURĘ

Wizualizacje architektoniczne zmieniają i rozszerzają pojmowanie tego, co zasługuje na oglądanie i tego, co ludzie mogą zauważyć. Profesjonalne, fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne to współcześnie najlepsze narzędzie reklamowe.

zobacz wybrane realizacje
Czytaj więcej

Widzimy rzeczy nie takimi, jakimi są, ale takimi, jakimi my jesteśmy.

Od pierwszego rysunku technicznego do momentu, w którym beton i szkło ożywają wypełnione aktywnością ludzką, architektura pozostaje niema.

Wydobycie intelektualnego i emocjonalnego potencjału, jaki niesie z sobą niezbudowana jeszcze architektura, jest procesem wymagającym pracy doświadczonego tłumacza. Osoby, która odda głos przestrzeni, nie gubiąc niuansów, a pozbawione życia rysunki techniczne zmieni w bryły, kształty, kolory, światło i emocje.

Widzimy siebie jako tłumaczy nieistniejącej architektury. Pozwalamy się jej wypowiedzieć. Stawiamy sobie za cel wyrażanie architektury.

ZAPYTAJ O PDF ZE SZCZEGÓLOWĄ OFERTĄ
Czytaj więcej

Ilustrowanie architektury to przede wszystkim wydobycie estetycznej jakości przestrzeni oraz zachodzących w niej procesów. Uważamy, że komunikowanie architektury powinno stanowić manifestację indywidualnego charakteru danej inwestycji.

Uznanie kontekstu, w jakim rozgrywa się architektura, wzmacnia artystyczny aspekt obrazu, tworzy również nowe ramy powiązań z otoczeniem. Odróżnia produkt danego podmiotu od konkurencji i nadaje mu autentyczność.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Chociaż dobra architektura obroni się sama, warto ją także dobrze komunikować.

Architektura zazwyczaj nie jest zła, bywa też dobra lub bardzo dobra. Jesteśmy w stanie to odczuć przebywając w trójwymiarowej przestrzeni, jednak mało kto potrafi dobrze ją sfotografować.

Dzieje się tak, ponieważ sztukę „widzenia” w dwóch wymiarach zwyczajnie trzeba w sobie wykształcić. Od wieków robili to malarze, obecnie umiejętność tę posiadają również fotografowie i graficy pracujący z przestrzenią 3d

Czytaj więcej
Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZAPYTAJ O PDF ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ

   PICTURA WIZUALIZACJE
   Radosław Kielak
   ul. Czeremchowa 21
   20-807 Lublin

   604 068 664 mapa
   Wdrożenie: Icommedia